Seamless EO tubes and tube bends | #R25X2.571
LOADING IMAGES
R25X2.571
Technical Specifications
  • Tube Inside Diameter: 20 mm
  • Tube Outside Diameter: 25 mm
  • Tube Wall Thickness: 2.5 mm
  • Connection Size: Metric (m)
  • Shape: Straight
  • Shape: Straight
  • Tube Outside Diameter: 25 mm, Metric m
  • Tube Inside Diameter: 20 mm